Константин Кондаков (управляющий трейдер): “Миллионер – это не просто капитал, но и профи”

Константин Кондаков (управляющий трейдер): "Миллионер - это не просто капитал, но и профи"Дорогие читатели, сегодня я решил опубликовать весьма любопытное интервью с Константином Кондаковым, которое подготовил журнал “Бизнес-Стиль”. Наслаждайтесь!

Сьогодні формація мільйонерів кардинально змінилася. Це не просто люди, яких об’єднує сума з шістьма нулями. Щоб стати мільйонером, потрібно досягти найвищої майстерності у своїй сфері діяльності. “Бізнес-Стиль” запрошує читачів приєднатися до захопливої бесіди з мільйонером, який є справжнім професіоналом у своїй сфері – інтернет-трейдинзі, – Костянтином Георгійовичем Кондаковим.

“Бізнес-Стиль”: Багато людей проживають своє життя на автопілоті, кожного дня виконуючи рутинну роботу. При цьому вони і не підозрюють, що, по суті, кожна людина може підкорити навіть найкрутіші вершини. Чи згодні Ви з таким твердженням?

Костянтин Кондаков: Дійсно, життя – це драйв, спорт. Тут є тренери, вболівальники, гравці і, звичайно ж, свої правила і винагороди. Всі ми – шість мільярдів, що живуть на Землі, – беремо участь у цих змаганнях. Ми вступаємо до гри, щоб отримати задоволення від самого процесу, відточити свою майстерність і врешті-решт стати першими. Вийти переможцем і досягти високих цілей, як правило, вдається лише тим, хто самостійно зміг розібратися в цих правилах.

“Б.-С.”: На Вашу думку, що заважає людям досягти успіху в житті?

К.К.: Невміння визнавати свої помилки і радіти перемогам. Через це у людей виникає незадоволеність життям, а згодом і депресія.

Ще одна проблема – жага перемоги вже сьогодні, а не через тиждень або місяць. Щоб побудувати будинок, потрібно пройти нудну і рутинну процедуру: викопати яму, залити фундамент, а потім приступити до зведення стін. Багато хто намагається якнайшвидше пройти все це. Але це неможливо.

Наведу конкретний приклад зі свого досвіду роботи на “Форекс”. Трейдери-новачки часто впевнені, що вже за кілька місяців повинні заробити цілий статок. Причому вони не завжди усвідомлюють, що опинилися в абсолютно іншому середовищі, яке вимагає нових знань і вмінь. А це ж і є важливою складовою того самого фундаменту, на якому згодом можна зводити будівлю фінансового благополуччя.

“Б.-С.”: Відкрийте завісу таємниці: як Вам вдалося заробити великий статок на коливаннях валют?

К.К.: Ефективний підхід до справи дозволив мені досягти успіху в масштабах, які мені колись і не снилися. Що значить “ефективний”? Наполегливість, пристрасть, впевненість у своїх силах – ось інгредієнти моєї формули успіху.

“Б.-С.”: Костянтине, Ви – успішний трейдер. Тим не менше, помиляються всі. Поділіться власним досвідом: що Ви робите в таких випадках?

К.К.: Недарма кажуть: і королі помиляються. Коли таке трапляється зі мною, я, так би мовити, йду в тінь на деякий час, для того, щоб подивитися на ситуацію свіжим поглядом і розібратися, в чому була причина промаху. Діючи за таким принципом, я швидко знаходжу правильне рішення. Відповідь завжди є в моїй голові, потрібно лише заспокоїтися і прислухатися до себе.

“Б.-С.”: Який портрет успішної людини? Яким він виглядає у Ваших очах?

К.К.: Незалежно від сфери діяльності, успішна людина – грамотна, високоорганізована, самостійна у прийнятті рішень. Вона завжди тримає руку на пульсі подій.

Ще не варто забувати, що будь-яка робота вимагає психологічної напруги, тому завжди будьте позитивно налаштованими.

“Б.-С.”: Ви дивитеся на світ не так, як більшість людей. Можете дати кілька цінних порад, як сформувати мислення переможця?

К.К.: Чарівних пігулок не буває (посміхається).

Почитайте кілька книжок за своєю спеціальністю, сходіть на семінари, тренінги. Головне, пам’ятайте, що ваше життя не може змінитися вмить. Зміна мислення – це природний процес, який може тривати довго. Хочете здобути перемогу – будьте міцними, як кремінь.

Приймайте себе такими, які ви є. Цінуйте кожен зроблений вами життєвий крок, і навіть якщо ви раптом зупинилися на якійсь сходинці, не панікуйте! Усьому свій час. Усе приходить тоді, коли ви готові це прийняти!

“Б.-С.”: І наостанок, що б Ви побажали нашим читачам, які хочуть стати мільйонерами або вже почали рухатися в цьому напрямку?

К.К.: Звичайно ж, грандіозних перемог. Тільки не втрачайте голову від перших успіхів. Кожна справа – це справжня праця, яка вимагає завзятості, максимальної концентрації уваги і постійного розвитку.

Не зупиняйтеся на досягнутому! І пам’ятайте, що мільйонер – це не просто володар солідного капіталу, а справжній професіонал у своїй справі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × четыре =